pruh.jpg

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Spousta z vás momentálně pracuje z domova. Víme, že to není jednoduché, neboť mnozí z vás se musí zároveň postarat i o děti, ba co víc, musíte suplovat roli učitele. O tom, jak to kdo zvládá, bychom jistě mohli vést živou diskuzi 

Pokud chcete zkusit vaše ratolesti zabavit a zároveň i poučit, podívejte se do naší nově vytvořené kategorie „Kdo si hraje, nezlobí“ na webu a stáhněte si pracovní listy dle libosti. Přichystali jsme si pro vás testy, doplňovačky, omalovánky aj., které jsme zhotovili pro naše výstavy realizované od roku 2007 do současnosti. Správná řešení budeme postupně doplňovat. Své si tam najdou děti MŠ, ZŠ i SŠ. Pracovní listy jsou k dispozici zde https://www.muzeumct.cz/pro-skoly/kdo-si-hraje-nezlobi.

Na Facebooku jsme pro vás vytvořili událost, do které budeme postupně přidávat jednoduché úkoly na procvičení paměti a návody, jak na chvíli zabavit ručičky.
https://www.facebook.com/events/203627277564466/
https://www.facebook.com/events/295314774765018/

Rodičům přejeme pevné nervy a hodně sil a dětem dobrou zábavu