slide7.jpg

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Edukační programy jsou doprovodné aktivity ke stálým expozicím i krátkodobým výstavám vedené muzejním pedagogem (případně oborného pracovníka – historika, přírodovědce, etnografa aj.), které vytváříme pro školní výpravy v návaznosti na rámcové vzdělávací programy. Tradiční školní výuku doplňují o prvky objektového vyučování, kritického myšlení a regionální učivo. „Nutí“ děti aktivně se zapojit, přemýšlet, bádat a hlavně učit se hrou.

Co je potřeba udělat, abyste mohli absolvovat edukační program?
Objednat se na telefonním čísle +420 558 711 866 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., uveďte název programu, název školy, ročník, počet žáků/studentů, termín (popřípadě více termínů pro případ, že bude Váš preferovaný termín obsazen) a kontakt. 

Jak bude edukační program probíhat?
Dětem, prosím, vysvětlete, proč jdou do muzea a co je tam čeká. Seznamte je s názvem i obsahem edukačního programu i tím, že se jim po celou dobu bude věnovat muzejní pedagog, ba co víc, bude po nich něco chtít

Důležité informace
Počítejte s tím, že uvedená délka programu je čistý čas, který s dětmi v muzeu strávíte, není do něj započítána přestávka ani příprava na program, tzn. odložení si svršků v šatně, návštěva WC apod. Prosíme, dbejte na dochvilnost a přijde alespoň s 15 minutovým předstihem, abyste si stihli v klidu zakoupit vstupenky a absolvovali výše uvedené – šatna, WC, případně svačina. Pokud není výslovně uvedeno, materiál a vše potřebné je k dispozici, není nutné s sebou cokoli nosit.

Jaká je cena?
Cena edukačních programů je 40 Kč za žáka (20 Kč MŠ), pedagogický doprovod má vstup zdarma.