Čemu se věnují zaměstnanci Muzea Těšínska v době uzavření muzeí? Má uzavření vliv na jejich práci? Doba covidová nás přiměla přesunout spoustu aktivit do online prostředí, ale přesto podstatná část naší práce zůstala stejná. Jaké výstavy a publikace připravujeme? Bylo nutné stěhovat půltunový erb Larisch-Mönnichů z Karviné do Českého Těšína? Má úspěch online genealogická poradna? Proč studují kolegové z Archeoparku a Historické budovy polštinu?
O tom a spoustě dalším vám poví Radim Jež, Petra Nevelöšová, Lucie Rucká a Pavlína Badurová v dalším díle podcastu Muzea Těšínska.

Náš třetí rozhovor najedete zde. Přejeme příjemný poslech :)