Již v sobotu se uskuteční další z komentovaných prohlídek, tentokrát bude průvodkyní ředitelka Městská knihovna Český Těšín Jana Galášová. Součástí je i návštěva naší muzejní knihovny.

Trasa: Kavárna Avion, Prochaskova tiskárna, Knihovna Silesia, KnihkupectvíKavárna Avion, Prochaskova tiskárna, Knihovna Silesia, KnihkupectvíKnihcentrum, Městská knihovna na Havlíčkově ul., Knihkupectví Wirth,Kutzerova tiskárna, ústřední Městská knihovna v budově Těšínského divadla

Průvodce: Jana Galášová, Městská knihovna Český Těšín
Sraz: Čítárna a kavárna Avion, Hlavní tř. 2061

Povinná rezervace míst, počet účastníků omezen (max. 30 osob).
Rezervace: TIC, Štefánikova ul. 17/27, tel.: 720 043 697, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentované procházky se uskteční v rámci projektu Český Těšín/Cieszyn IN EUROPE, organizuje Městská knihovna Český TěšínMuzeum TěšínskaKsiążnica Cieszyńska a Zamek Cieszyn.

2021 05 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA 2 CAST A4