pruh.jpg

Věděli jste, že si návštěvníci Archeoparku kdysi kupovali vstupenky v dřevěném domečku pod hradištěm? A že venkovní areál byl v podstatě to jediné, co si tehdy mohli prohlédnout? To všechno se změnilo před šesti lety, kdy se veřejnosti poprvé otevřely dveře vstupní multifunkční budovy Archeoparku. Kromě adekvátního zázemí pro návštěvníky i personál se zde nacházejí také archeologické expozice s předměty nalezenými na hradišti během archeologických výzkumů. Pokud byste se o expozicích i celé budově chtěli dozvědět více, pak neváhejte a navštivte nás v sobotu 22. ledna. Kromě zasvěceného výkladu o archeologických exponátech se dozvíte i nejrůznější střípky ze zákulisí hradiště. Na akci je nutné se předem objednat na níže uvedených kontaktech, kapacita je omezená.

Expozice jak ji neznáte